Aktualnie jesteś tutaj: Strona Główna Ceramika Domowa
A A A

Ceramika Domowa

Ceramika śródziemnomorskado właśnie przechodzi swój złoty okres w dekoracji wnętrz. Jest niezwykle elegancka i pasuje praktycznie do każdego miejsca w domu. Pomysły projektantów na zastosowanie tego tworzywa mogą zadziwić nie jedną osobę.

Fundamentem naszej oferty są donice oraz amfory, które są wcześniej odpowiednio przygotowane do obróbki artystycznej, podczas której podawane są szeregowi procesów, w których ceramika zostanie zabarwiona w technikach starego złota, antycznej miedzi oraz starego srebra.

Importowaną ceramikę, przygotowujemy z największą precyzją jej detale wykonywanie są przez doświadczonych arystów, którzy nadają produktom uniklany i niepowtarzalny charakter. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania oraz unikalność wzorów.

Ze względu na unikalny sposób nadawania barwy oraz zróżnicowane kształty i wielkości, nasze wzory znajdują zastosowanie zarówno w rezydencjach jak i hotelach, apartamentach, jak również, z powodzeniem uzupełniają wystrój pomieszczeń w domach i mieszkaniach, idealnie wpasowując się zarówno w nowoczesny wystrój, jak też stanowiąc motyw wiodący pomieszczeń urządzonych w stylu tradycyjnym.

Galeria i Aranżacje

Zobacz jak możesz zmienić otaczający Cie ogród lub
zaaranżować wnętrze Swojego domu.