Aktualnie jesteś tutaj: Strona Główna Oferta
A A A


Oferta

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej.

W swojej ofercie posiadamy ekskluzywne produkty najwyższa, jakość. Nasza gama ceramiki do domu i ogrodu, jest bardzo szeroka i zróżnicowana, jednak nie osiadamy na laurach i systematycznie poszerzamy ofertę.

Amfory, donice, wazony wytwarzane są ręcznie z gliny przez garncarzy w rejonie Basenu Morza Śródziemnego od wielu pokoleń. Charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem będą oryginalną ozdobą ale i praktycznym detalem nadającym swoisty klimat naszym pomieszczeniom i ogrodom.

ZOBACZ GALERIĘ PRODUKTÓW

Nasze produty ceramiczne są wspaniałym dopełnieniem każdego kwiatu, stanowią też niepowtarzalny element dekoracyjny wnętrz i ogrodów. Naszymi produktami dekorowane są, przede wszystkim domy. Szeroka gama wzorów naszych  propozwala upiększyć każde wnętrze, od niepowtarzalnych po tradycyjne i nowoczesne.

Bogate i ciekawe wzornictwo to niewątpliwie zasługa wykwalifikowanych i doświadczonych projektantów, modelarzy i dekoratorów. Nasze doświadczenie, rzetelność i umiejętności są gwarancją wysokiej, jakości naszych produktów. Wszystkie nasze produkty spełniają wszelkie europejskie standardy i normy.

Z przyjemnością poznamy Państwa uwagi i wymagania. Pozwolą nam one jeszcze lepiej dostosowywać ofertę pod kątem Państwa oczekiwań i potrzeb

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Galeria i Aranżacje

Zobacz jak możesz zmienić otaczający Cie ogród lub
zaaranżować wnętrze Swojego domu.